Kurss "Ievads apzinātības praksē"

Kas ir apzinātība? Kā apzinātības prakse mums var palīdzēt? Kā mēs varam kļūt apzinātāki? Vai apzinātība nozīmē domu apstādināšanu?
Lekcijās ielūkosimies apzinātības prakses metožu vēsturē, un tajā, kādas apzinātības programmas ir pašas izplatītākās? Iedziļināsimies, gan tajā, ko zinātnieki ir izpētījuši par apzinātības praksi, gan tajā kādus ieguvumus no apzinātības prakses vispār var sagaidīt? Lekcijās stāstīsim, kā uzsākt meditācijas praksi? Kam pievērst uzmanību meditācijas vingrinājumu laikā un arī dzīves situācijām, kad nevajadzētu uzsākt mācīties meditāciju? Jūs vairāk uzzināsiet par prasmīgu attieksmi un piepūli meditācijas laikā! Pēc katras lekcijas es ieteikšu Jums mājas darbus no mobilajā lietotnē pieejamajām meditācijām, kas ļaus Jums piedzīvot un pielietot šo īso lekciju ciklu ļoti praktiski!

Kursā iekļautas trīs īsas audio lekcijas ar praktiskiem mājas darbiem un meditācijām, kas pieejamas lietotnes sadaļā “Meditē”

1. Kāpēc apzinātībai ir nozīme?
2. Apzinātības prakse un rietumu zinātne
3. Attieksme meditācijā

Kursa izveidotāji Indra Majore-Dūšele, Mg.Psych, Mg.Ves.Apr. un Sandis K. Dūšelis, Mg.Psych. ir pieredzējuši psihologi-psihoterapeiti un meditētāji ar vairāk kā 20 gadu pieredzi klīniskajā darbā un apzinātības praksē.

Kļūsti par abonentu

Mēneša abonements

6.99 €

mēnesī

Meditācijas
Lekcijas

Gada abonements

47.99 €

3.99 € / mēn

Meditācijas
Lekcijas

Mūža piekļuve

199 €

viens maksājums

Meditācijas
Lekcijas

Centra pakalpojumi

Psihologs un psihoterapeitsDeju un kustību terapijaVizuāli plastiskā mākslas terapijaPrivātuma politika un datu apstrāde

Par mobilo lietotni

Projekta izveidošanaLietošanas noteikumiLietotnes privātuma politika un datu apstrāde

Labdarības projekti

Atbalsts skolām

Kontakti

KontaktiPar mumsTelpu noma