Mobilā lietotne darbinieku labbūtībai

Mobilā lietotne MIERVIDI ir izstrādāta balstoties uz apzinātības prakses metodoloģiju ar zinātniski pierādītu efektivitāti.
Tajā iekļauti vairāk kā 100 audio vingrinājumi stresa līdzsvarošanai, labākam miegam, relaksācijai, veselībai, sāpju menedžmentam, labsajūtai un produktīvam darbam. Kā arī apzinātības vingrinājumi bērniem un pusaudžiem.

Lietotnes kursu sadaļā ir iekļautas audio lekcijas darbinieku pašpalīdzībai. Psihologu veidoti, rūpīgi atlasīti audio kursi palīdzēs jūsu darbiniekiem labāk apgūt pašregulācijas prasmes un samazinās ar darbinieku stresu saistītās veselības problēmas. Katrā lekcijā ir iekļauti praktiski uzdevumi, kurus veicot darbinieki stiprinās savu labbūtību.

Noklausies kā lietotnē skan apzinātības treneres Indras Majores-Dūšeles (MG.PSYCH., MG.SC.SAL., Supervizore) ierunātie apzinātības vingrinājumi par fokusēšanos darbam

Iss ievads par fokusēšanos darbam


Fokusēšanās treniņa vingrinājums

Mūsu kursu dalībnieki bieži atzīst, ka viņi ir ieguvuši:

Lai uzzinātu vairāk par mobilās lietotnes priekšrocībām mēs varam Jūsu uzņēmumam piedāvāt īpaši sagatavotu iepazīšanās lekciju par labbūtību, stresa regulēšanu un apzinātības praksi, vai arī Jūs varat noskatīties mūsu bezmaksas vebinārus, kas tika sagatavoti Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras biedriem.

Mēs nosūtīsim Jūsu uzņēmuma pārstāvjiem mobilās lietotnes izmēģinājuma abonementus, kā arī mēs varam piedāvāt visiem Jūsu darbiniekiem bezmaksas 2 nedēļu abonementu visiem audio vingrinājumiem. Pēc izmēģinājuma perioda jūs zināsiet, cik darbiniekiem iegādāties mūsu pakalpojumus?

Uzsākot sadarbību mums ir iespēja piedāvāt uzņēmumiem ļoti izdevīgus mobilās lietotnes abonēšanas nosacījumus. Ir uzņēmumi, kuros gada abonements vienam darbiniekam izmaksā tikai 2 eiro mēnesī. Lai mēs varētu sagatavot piedāvājumu Jums, lūdzu, atrakstiet vai piezvaniet mums!

 Bezmaksas vebināri

 

Mūsu klientu vidū ir:


Centra pakalpojumi

Psihologs un psihoterapeitsDeju un kustību terapijaVizuāli plastiskā mākslas terapijaPrivātuma politika un datu apstrāde

Par mobilo lietotni

Projekta izveidošanaLietošanas noteikumiLietotnes privātuma politika un datu apstrāde

Labdarības projekti

Atbalsts skolām

Kontakti

KontaktiPar mumsTelpu noma