Kurss "Mazināt izsīkumu"

Šajā kursā Jūs uzzināsiet par izsīkuma jeb ar darbu saistās profesionālas izdegšanas cēloņiem. Nereti izvēlamies tādas problēmu risināšanas stratēģijas, kas ilgtermiņā mums rada spriedzi un izsīkumu. Jūs dzirdēsiet vairākus pieredzes stāstus par veidiem kā cilvēki nonāk līdz izsīkumam un, protams, arī tādus risinājumus, kas palīdz nonākt pie līdzsvarota darba un atpūtas ritma. Šajās īsajās lekcijās esam iekļāvuši vairāku zinātnieku atziņas par izsīkuma cēloņiem. Kopā izpētīsim tādas personības un rakstura iezīmes, kas veicina pārstrādāšanos, piemēram, perfekcionismu un vēlmi visu kontrolēt… Jūs dzirdēsiet pazīmes, kas ir raksturīgi izsīkumam un mācīsieties izsīkumu atšķirt no depresijas. Kā ierasts, pēc katras lekcijas piedāvāsim apzinātības meditācijas konkrētu izsīkuma problēmu risināšanai, kā arī piedāvāsim vingrinājumus savu darba un atpūtas paradumu izpētei. Jums būs pieejami praktiski instrumenti, lai novērtētu savu enerģijas līmeni, lai mācītos saprast kādiem piedāvājumiem teikt “JĀ” un kādiem “NĒ”, kā arī, lai apgūtu prasmi pateikt “NĒ”, ja aicinājums uzņemties papildus pienākumus Jums neder. Mēs pastāstīsim par prasmīgiem veidiem, kā parūpēties par sevi, ja Jūs ir pārņēmis izsīkums un nogurums.

Kursā iekļautas trīs īsas audio lekcijas ar praktiskiem mājas darbiem un izdales materiāliem.

Kad Tu pārstāji priecāties?

Kā mūsu labie nodomi padarīt darbus noved pie izsīkuma? Tieši no kā būtu jāizvairās veidojot savu darba dienu? “Izsīkuma piltuve” un kā tiekam tajā ierauti. Izsīkuma simptomi un profesionālās izdegšanas definīcija. Atpazīt darbaholismu. Izsīkuma jeb enerģijas līmeņa vērošanas kalendārs sava darba un atpūtas ritma iepazīšanai.

Kas man liek pārstrādāties?

Ko nozīmē būt enerģiskam? Pārstrādāšanās pieredzes stāsti. Personības faktori, kas veicina pārstrādāšanās paradumus. Pārstrādāšanās paradumi dažādās kultūrās un darba paradumi latviešu kultūrā. Paškritika un rūpes par sevi. Dažādas stratēģijas, kā par sevi parūpēties, ja piedzīvots izsīkums.

Prasme pateikt NĒ

Kā mēs iepazīstam savu spēju robežas? Pieredzes stāsti, kas palīdz iedziļināties tematā. Kas man dzīvē ir svarīgi? Kam es saku “JĀ” un kam - “NĒ”? Kāpēc teikt “NĒ” un kā to pateikt, pat ja tas ir grūti? Trīs prasmīgi rīcības veidi, kā par sevi parūpēties dienas laikā, ja Jūs ir pārņēmis izsīkums.

Kursa izveidotāji Indra Majore-Dūšele, Mg.Psych, Mg.Ves.Apr. un Sandis K. Dūšelis, Mg.Psych. ir pieredzējuši psihologi-psihoterapeiti un meditētāji ar vairāk kā 20 gadu pieredzi klīniskajā darbā un apzinātības praksē.

Visi audiokursi ir pieejami ar gada abonementu par vienu cenu.

Kļūsti par abonentu

Mēneša abonements

6.99 €

mēnesī

Meditācijas
Lekcijas

Gada abonements

47.99 €

3.99 € / mēn

Meditācijas
Lekcijas

Mūža piekļuve

199 €

viens maksājums

Meditācijas
Lekcijas

Centra pakalpojumi

Psihologs un psihoterapeitsDeju un kustību terapijaVizuāli plastiskā mākslas terapijaPrivātuma politika un datu apstrāde

Par mobilo lietotni

Projekta izveidošanaLietošanas noteikumiLietotnes privātuma politika un datu apstrāde

Labdarības projekti

Atbalsts skolām

Kontakti

KontaktiPar mumsTelpu noma