Deju un kustību terapijas grupa otrdienās

Būt iemiesotai nozīmē pieredzēt sevi un dzīvi ar paplašinātu uztveri, iekļaujot ne tikai prātu, bet arī sajūtas, kustību un emocionālo pieredzi vienotībā veselumā. Kad esam iemiesotas, lielākā mērā piedzīvojam komfortu savā ķermenī un līdzsvaru prātā. Mūsu vēlmes, idejas, sapņi un ieceres ir tikai abstrakcija, kamēr nav iemiesotas - ienestas realitātē, realizētas darbībā.
Piedāvāju dalību deju un kustību terapijas grupā, meklējot iemiesotību un iemiesojot savas vēlmes, kā arī radošā procesā pētot un risinot citas aktuālās grūtības.

Nav nepieciešama iepriekšēja pieredze dejā, lai varētu piedalīties deju un kustību terapijā.

Norises laiks:

Terapijas grupas nodarbības notiks centrā Miervidi, otrdienas vakaros 18.30 - 20.15 no 13. februāra līdz 28. maijam, izņemot 12.marts. Kopā 15 nodarbības.

Vienas nodarbības cena ir 40,- eiro.

Lai iesaistītos deju un kustību terapijas grupā, Jums ir jāapņemas ievērot grupas darba noteikumi:

  • Konfidencialitāte – viss, kas piedzīvots grupā un uzzināts par citiem grupas dalībniekiem, paliek grupā. Jūs nedrīkstat stāstīt par grupas dalībniekiem un viņu pieredzi ārpus grupas. Jūs drīkstat dalīties ar savu pieredzi.
  • Drošība – Jūs apņematies atbildīgi izturēties pret savu un citu fizisko drošību, Jums ir tiesības neiesaistīties kādā no aktivitātēm un pārtraukt sarunu par sevi pašu.
  • Godīgums – Jums ir tiesības neiesaistīties sarunā vai noklusēt, bet ja Jūs runājat – tad patiesi.
  • Cieņa pret laiku – Jūs apņematies piedalīties noteikto sesiju skaitu, par kuru ir slēgta vienošanās. Jums ir jāsamaksā par sesiju uz kuru neierodaties.
  • Brīvība un atbildība – Jums ir brīvība atstāt grupu pirms grupas darbības beigām, bet atbildība - pamatot grupai un terapeitam savu pieņemto lēmumu.

Lai iesaistītos grupā, nepieciešams:

  • iepriekš tikties ar terapeiti individuālā sarunā (bez maksas);
  • piesakieties, lai rezervētu laiku!

Indra Majore-Dūšele, Mag.Psych., Mag.Sc.Sal ir deju un kustību terapeite un psiholoģe ar klīniskā un akadēmiskā darba pieredzi vairāk kā 20 gadu garumā.

Dalības vietas terapijas grupā šobrīd ir rezervētas. Pēc intervijām iespējams, kāda dalības vieta atbrīvosies. Ja Jums ir interese par dalību šajā vai nākamajā grupā, tad, lūdzu, piesakieties un mēs Jūs informēsim par iespējām piedalīties!

Pasākuma detaļas


Pasākuma sākums

Kategorija

Klātienē

Centra pakalpojumi

Psihologs un psihoterapeitsDeju un kustību terapijaVizuāli plastiskā mākslas terapijaPrivātuma politika un datu apstrāde

Par mobilo lietotni

Projekta izveidošanaLietošanas noteikumiLietotnes privātuma politika un datu apstrāde

Labdarības projekti

Atbalsts skolām

Kontakti

KontaktiPar mumsTelpu noma