(MG.PSYCH., MG.SC.SAL, Supervizore)
Ir psiholoģe, deju un kustību terapeite, RSU pasniedzēja, supervizore un apzinātības trenere. Viņa ar apzinātības praksi (mindfulness) un citām pieejām stresa mazināšanai nodarbojas to kopš 1998.gada. Pakāpeniski apzinātības prakses principus un tehnikas integrējusi profesionālajā darbībā - darbā ar klientiem psihologa un psihoterapeita praksē, supervizējot profesionāļus, izglītojot studentus LU un šobrīd RSU. Kopā ar vīru Sandi izveidojusi vienu no pirmajiem apzinātības prakses kursiem Latvijā. Kopš 2013. gada viņi piedāvā apzinātības kursus centrā "Miervidi", kā arī citos uzņēmumos un organizācijās Latvijā.
Ik gadu Indra sniedz starptautiskus priekšlasījumus par apzinātībā balstītām pieejām starptautiskās konferencēs Lielbritānijā, Itālijā, Lietuvā un citviet Eiropā.
2021.gadā Indra ir pabeigusi RSU doktorantūras programmu "Medicīna" un ir zinātniskā grāda pretendente ar pētījumu un par apzinātības prakses integrāciju un efektivitāti veselības aprūpes sistēmā.
(MG.PSYCH.)
Ir psihologs, ģimenes psihoterapeits, kā arī apzinātības treneris. Viņš ar apzinātības praksi un citām pieejām stresa mazināšanai nodarbojas kopš 2001. gada. Ir nostiprinājis savas prasmes pie pasaulē pirmās apzinātībā balstītās stresa samazināšanas programmas izveidotāja, Džona Kabata-Zina.
Sandis 2009. gadā kopā ar sievu Indru izveidoja centru "Miervidi". Kopš 2013. gada viņi ir novadījuši apzinātības kursus un treniņprogrammas vairāk nekā 1000 stundu apjomā, gan savā centrā, gan arī citos uzņēmumos un organizācijās Latvijā.
Savā apzinātības prakses lektora un trenera darbā Sandis integrē ilggadīgo pieredzi, kas gūta psihologa un ģimenes psihoterapeita darbā, gan ar individuāliem klientiem, gan ar grupām.
Viņš ir bijis priekšsēdētājs "Latvijas Sistēmisko un ģimenes psihoterapeitu biedrībā", valdes loceklis "Latvijas Psihoterapeitu biedrībā", kā arī direktors vairākos uzņēmumos, organizējot izglītības programmas, konferences un festivālus, kas dod viņam izpratni par vadītāja darbu, pienākumiem un atbildību vadot darbiniekus un projektu komandas. Šobrīd Sandis vada mobilās lietotnes Miervidi attīstības projektu un iegulda savas profesionālās zināšanas visiem pieejamu pašpalīdzības audio vingrinājumu un lekciju izstrādāšanā.
Miervidi vēsture
Astoņu nedēļu apzinātības prakses kurss ir zinātniskos pētījumos pārbaudīta metode fiziskās, garīgās veselības un līdzsvara atjaunošanai.
Miervidi vēsture
Ciguns ir ļoti sena ķīniešu prakse, kuras mērķis ir uzlabot mūsu dzīves kvalitāti kopumā, visos tā aspektos, tas sakārto fizisko veselību, uzkrāj enerģiju, nolīdzsvaro un attīsta prātu.