Kursi

Kurss “Pārvaldīt trauksmi, nomāktību un atkarības. Zināšanas par laimi.”


Tiešsaistē 17. jūnijs 2024. 19:00

Trauksme, nomāktība, depresija… grūti iedomāties mūsdienās vēl izplatītākas psiholoģiskās grūtības ar kurām nākas saskarties mums un mūsu līdzcilvēkiem. Apzinātības prakse ir metodoloģija ar zinātiski pierādītu efektivitāti šo problēmu risināšanai.

Programma "Labbūtība un apzinātības prakse"


Tiešsaistē 09. septembris 2024. 19:00

Programmu veido četri kursi, kopā tie ietver 16 lekcijas tiešsaistē 24 stundu apjomā, kā arī praktiskus mājas darbus, lekciju izdales materiālus un mobilās lietotnes MIERVIDI abonementu.

Kurss "Mazināt izsīkumu"


Audiokurss Pieejams jebkurā laikā

Šajā kursā Jūs uzzināsiet par izsīkuma jeb ar darbu saistās profesionālas izdegšanas cēloņiem. Nereti izvēlamies tādas problēmu risināšanas stratēģijas, kas ilgtermiņā mums rada spriedzi un izsīkumu.

Kurss "Ievads apzinātības praksē"


Audiokurss Pieejams jebkurā laikā

Šis iepazīšanās kurss Jums palīdzēs uzsākt apzinātības praksi. Jūs uzzināsiet par mūsu iedzimto apzinātības spēju un arī par mūsu ieradumu darīt lietas automātiski jeb autopilotu.

Kurss "Stress un ķermeņa apzinātība"


Audiokurss Pieejams jebkurā laikā

Ja slikti izjūtam sevi, tad varam iedzīvoties dažādās fiziskās saslimšanām, kā arī piedzīvot grūtības vadīt savas emocijas un jūtas.

Kurss "Labvēlība un psiholoģiskā labklājība"


Audiokurss Pieejams jebkurā laikā

Šis pašpalīdzības kurss ir veidots tā, lai Jūs varētu labāk saprast, kāpēc labvēlība pret sevi ir tik svarīga mūsu psiholoģiskajai labklājībai.

Centra pakalpojumi

Psihologs un psihoterapeitsDeju un kustību terapijaVizuāli plastiskā mākslas terapijaPrivātuma politika un datu apstrāde

Par mobilo lietotni

Projekta izveidošanaLietošanas noteikumiLietotnes privātuma politika un datu apstrāde

Labdarības projekti

Atbalsts skolām

Kontakti

KontaktiPar mumsTelpu noma