Kursi

Dāmu nometne "Erota pieskāriens"


Klātienē 16. augusts 2024. 17:00

Dāmu nometnes jau no 2011.gada piedāvā skaistu vasaras pieredzi – drošu vietu dabā un grupā, kur ļauties gan radošam sevis izpētes procesam, gan atpūtai un savstarpējam atbalstam. Nometni vadīs" Indra Majore-Dūšele un Ilze Dreifelde

Programma "Labbūtība un apzinātības prakse"


Tiešsaistē 09. septembris 2024. 19:00

Programmu veido četri kursi, kopā tie ietver 16 lekcijas tiešsaistē 24 stundu apjomā, kā arī praktiskus mājas darbus, lekciju izdales materiālus un mobilās lietotnes MIERVIDI abonementu.

Kurss "Mazināt izsīkumu"


Audiokurss Pieejams jebkurā laikā

Šajā kursā Jūs uzzināsiet par izsīkuma jeb ar darbu saistās profesionālas izdegšanas cēloņiem. Nereti izvēlamies tādas problēmu risināšanas stratēģijas, kas ilgtermiņā mums rada spriedzi un izsīkumu.

Kurss "Ievads apzinātības praksē"


Audiokurss Pieejams jebkurā laikā

Šis iepazīšanās kurss Jums palīdzēs uzsākt apzinātības praksi. Jūs uzzināsiet par mūsu iedzimto apzinātības spēju un arī par mūsu ieradumu darīt lietas automātiski jeb autopilotu.

Kurss "Stress un ķermeņa apzinātība"


Audiokurss Pieejams jebkurā laikā

Ja slikti izjūtam sevi, tad varam iedzīvoties dažādās fiziskās saslimšanām, kā arī piedzīvot grūtības vadīt savas emocijas un jūtas.

Kurss "Labvēlība un psiholoģiskā labklājība"


Audiokurss Pieejams jebkurā laikā

Šis pašpalīdzības kurss ir veidots tā, lai Jūs varētu labāk saprast, kāpēc labvēlība pret sevi ir tik svarīga mūsu psiholoģiskajai labklājībai.

Centra pakalpojumi

Psihologs un psihoterapeitsDeju un kustību terapijaVizuāli plastiskā mākslas terapijaPrivātuma politika un datu apstrāde

Par mobilo lietotni

Projekta izveidošanaLietošanas noteikumiLietotnes privātuma politika un datu apstrāde

Labdarības projekti

Atbalsts skolām

Kontakti

KontaktiPar mumsTelpu noma